drukuj
  Jesteś w dziale:  Strona główna » Lokalizacja

Poradnia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

Poradnia lekarza POZ zlokalizowana jest w prawym skrzydle budynku przy ulicy Broniewskiego 3a w Nowym Sączu. Na parterze znajduje się rejestracja dla dorosłych, punkt szczepień, rejestracja dla dzieci oraz gabinet zabiegowy lekarza POZ.
W rejestracji dla dzieci oddzielnie rejestrujemy dzieci chore i dzieci zdrowe - na parterze znajdują się oddzielne gabinety lekarskie i poczekalnie.
Na pierwszym piętrze znajdują się gabinety lekarzy internistów oraz punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych.

Gabinety specjalistyczne

Na drugim piętrze znajdują się: rejestracja i gabinety specjalistyczne gdzie świadczone są usługi komercyjne w zakresie dermatologii, laryngologii, logopedii, psychologii i medycyny sportowej. Również znajduje się tutaj gabinet komercyjnych usług pielęgniarskich.

W budynku przy ulicy Broniewskiego 3 mają swoją siedzibę także inne poradnie i gabinety niezwiązane z ANTIDOTUM. Pacjent może skorzystać z całościowej opieki zdrowotnej (w ramach podstawowej opieki zdrowotnej) składając deklarację wyboru lekarza u nas i odpowiednio składając deklaracje wyboru do gabinetu pielęgniarki POZ czy położnej POZ.© 2011-2018  ANTIDOTUM Sp. z o.o.