Aktualności


01.08.2020
Zasady pracy przychodni podczas epidemii.

W związku z epidemią koronawirusa zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w przychodniach:

  • Pacjenci mogą się rejestrować  telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej. Nie prowadzimy rejestracji elektronicznej za pomocą e-mail.
  • W sytuacji, kiedy jest to niezbędne pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza  - prosimy o przybycie w maseczce i rękawiczkach (jeżeli państwo posiadacie). W przypadku oczekiwania na wejście do przychodni oraz w pomieszczeniach rejestracji i przychodni  należy zachować odstęp minimum 2 metrów od innego pacjenta.
  • Nie należy zgłaszać się po recepty. Prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy pozostawić w skrzynce wystawionej przed przychodnią w godzinach od 7:00 do 18:00 lub składać drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową poprzez zakładkę „Zamów receptę”
  • Na kartce z zamówieniem leków prosimy o podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, nr telefonu kontaktowego, nazwiska lekarza, nazwy leku i ilości opakowań. Lekarz może wypisać tylko leki stosowane w chorobach przewlekłych np.: cukrzyca, nadciśnienie, astma, padaczka itp. Nie ma możliwości wypisania innych leków np. antybiotyków. Lekarz podejmie decyzję o wypisaniu leków i ewentualnym kontakcie telefonicznym z Państwem. Kody do recepty będą przekazane telefonicznie. Istnieje możliwość odbioru kodu do recepty w rejestracji. Złożone zamówienia na leki stałe będą realizowane do 10 dni.
  • Zachęcamy do skorzystania z internetowego konta pacjenta gdzie szybko i bezpiecznie możecie państwo sprawdzić informacje o swoim zdrowiu i otrzymać e-receptę w formie sms. https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Te wszystkie obostrzenia służą Państwa bezpieczeństwu . Każdy z nas jest odpowiedzialny za zdrowie i życie drugiego człowieka. Zadbajmy o siebie w tym trudnym czasie.

 

Numer telefonu: (18) 521-17-01, (18) 441-55-85, (18) 441-56-76.

Zachęcamy do skorzystania z informacji poświęconych koronawirusowi na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Korzystajmy tylko z wiarygodnych źródeł.
https://www.gov.pl/web/koronawirus
https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

Życzymy Państwu dużo zdrowia
Zarząd i pracownicy.


pokaż wszystkie wiadomości ››