Praca w ograniczonym składzie w związku z zarażeniem koronawirusem


Informujemy, że w związku z zarażeniem koronawirusem , które zostało potwierdzone u części naszych lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego pracujemy w ograniczonym składzie. Prosimy Państwa o zrozumienie i wyrozumiałość.

01.08.2020
Zasady pracy przychodni podczas epidemii.

W związku z epidemią koronawirusa zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w przychodniach:

  • Pacjenci mogą się rejestrować  telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej.
  • Pacjentom udzielane będą teleporady w godzinach pracy przychodni.
  • W sytuacji, kiedy jest to niezbędne pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza i wtedy możliwe będzie wejście do przychodni - prosimy o przybycie w maseczce i rękawiczkach (jeżeli państwo posiadacie). W przypadku oczekiwania na wejście do przychodni należy zachować odstęp minimum 2 metrów od innego pacjenta.
  • Nie należy zgłaszać się po recepty. Prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy pozostawić w skrzynce wystawionej przed przychodnią w godzinach od 7:30 do 18:00 lub składać drogą elektroniczną przez naszą stronę internetową poprzez zakładkę „Zamów receptę”
  • Na kartce z zamówieniem leków prosimy o podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, nr telefonu kontaktowego, nazwiska lekarza, nazwy leku i ilości opakowań. Lekarz może wypisać tylko leki stosowane w chorobach przewlekłych np.: cukrzyca, nadciśnienie, astma, padaczka itp. Nie ma możliwości wypisania innych leków np. antybiotyków. Lekarz podejmie decyzję o wypisaniu leków i ewentualnym kontakcie telefonicznym z Państwem. Kody do recepty będą przekazane telefonicznie. Złożone zamówienia na leki stałe będą realizowane do 10 dni.
  • Zachęcamy do skorzystania z internetowego konta pacjenta gdzie szybko i bezpiecznie możecie państwo sprawdzić informacje o swoim zdrowiu i otrzymać e-receptę w formie sms. https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Te wszystkie obostrzenia służą Państwa bezpieczeństwu . Każdy z nas jest odpowiedzialny za zdrowie i życie drugiego człowieka. Zadbajmy o siebie w tym trudnym czasie.

W sytuacji gdy do Przychodni trafi pacjent z ewentualnym podejrzeniem zakażenia koronawirusem, to placówka będzie zmuszona do zamknięcia, a cały personel poddany 14-dniowej kwarantannie, dlatego ze względu na Państwa i nasze bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o bezwzględne zastosowanie się do zaleceń.

Numer telefonu: (18) 521-17-01, (18) 441-55-85, (18) 441-56-76, 663 915 995

Zachęcamy do skorzystania z informacji poświęconych koronawirusowi na stronach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Korzystajmy tylko z wiarygodnych źródeł.
https://www.gov.pl/web/koronawirus
https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

Życzymy Państwu dużo zdrowia
Zarząd i pracownicy.


pokaż wszystkie wiadomości ››